GYKM-10100 Hydraulic nga Pangbukas sa Pultahan
Mubo nga Deskripsyon:
Detalye sa Produkto
Mga Tag sa Produkto
Modelo:GYKM-10/100 Hydraulic nga Pangbukas sa Pultahan
Modelo:GYKM-10/100
Aplikasyon:
Teknikal nga Espisipikasyon
Kapasidad sa Pagsabwag
10 ka tonelada
Lapad
100mm
Presyon sa Operasyon
63MP
Gidak-on sa Hose
Gitas-on: 3 m
Panggawas nga Diametro: 13.5mm
Diametro sa Sulod: 5mm