RXR-YC25000BD Robot nga pang-ilog ug pang-sunog nga dili mobuto ug dili daling madaot sa usok
Mubo nga Deskripsyon:
Detalye sa Produkto
Mga Tag sa Produkto
Kinatibuk-ang Pagtan-aw sa Produkto
Sakup sa aplikasyon
Pagluwas sa Sunog sa Dagkong mga Negosyo sa Petrolyo ug Kemikal
Adunay mga gas nga dali masunog, likido nga moagas, mahimong adunay pagbuto sa palibot sa pagluwas
Pagluwas sa palibot gikan sa aso, makahilo ug makadaot nga mga gas
Mga kinaiya sa produkto
1.★ Paggamit og Panigarilyo
2. Pag-ila sa ★ makahilo ug makadaot nga mga gas
8 ka gas ug 2 ka parametro sa palibot
3.★ traksyon: N 6500
4.★ Pag-access sa Robot Network Cloud Platform
Mga importanteng teknikal nga timailhan
4.1 Mga Robot:
1.Ngalan: Robot nga makamatikod sa aso sa sunog
2.Modelo: RXR-YC25000BD
7. Gahom: Elektrisidad, ternary lithium nga baterya
8. Gidak-on: gitas-on 1964 mm × gilapdon 1298 mm × gitas-on 1543 mm (Kini nga parameter nahiuyon sa report sa inspeksyon sa National Fire equipment quality Supervision and Inspection Center)
9. Diametro sa manibela: 2130 mm (Kini nga parametro nahiuyon sa report sa inspeksyon sa National Fire Equipment Quality Supervision and Inspection Center (CNPC)
10. Timbang: ≤ kg 870
12.★ distansya sa pagguyod: ≥100 m (guyod og duha ka DN80 full water belt))
13. Katulin sa paglakaw: 0 ~ 1.36 m/s, Remote control stepless speed change
16. Gitas-on sa ibabaw: ≥250 mm (Kini nga parameter nahiuyon sa report sa inspeksyon sa National Fire equipment quality Supervision and Inspection Center)
17.★ gilay-on gikan sa yuta: 194 mm (Kini nga parametro nahiuyon sa report sa inspeksyon sa National Fire Equipment Quality Supervision and Inspection Center (NCQPC)
18. Lateral nga anggulo sa pagpalig-on: ≥45°
19. Gidugayon sa paglakaw: ≥ h 2.5
20. Tibuok Kinabuhi: ≥10 ka oras
22. Distansya sa pagpadala sa video: 1500 m
28.Kontrol nga Terminal: Gikuptan nga Digital nga Gihiusang Remote Control nga Terminal
4.2 Sistema sa tambutso sa aso sa robot:
1. Makina sa Tambutso: Makina sa Tambutso sa Redel
2.★ gidaghanon sa hangin: m³/h 25,000
3.★ anggulo :-3~16°
4.★ Makina sa Tambutso sa Aso CITIC altitude: mm 1210
5. Presyon sa pagtrabaho: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Interface sa tubig: DN80 Japanese fast plug
7.★ Drive Mode: Water Drive
8.★ pinakataas nga agos sa tubig: 620 ka litro/min
4.3 Sistema sa pagpaniid sa robot:
2. Gitas-on sa pag-alsa sa ★ explosion-proof lifting platform: inisyal nga gitas-on: 1326 mm, gitas-on sa pag-alsa 2133 mm
CH4: VOLUME 0-100 porsyento
CO2: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Sakop sa temperatura: -25°C hangtod 60°CC
Sakop sa humidity: RH hangtod 90 porsyento RH 0 porsyento
4.4 Pagsabot sa video ug audio sa robot:
3. Mga pixel sa kamera: milyon nga mga imahe sa HD, resolusyon 1080 P, lapad nga anggulo 60°
4.★ Lebel sa Proteksyon sa Kamera: IP68
5. Mga kinahanglanon sa teknikal nga pagkuha sa tunog: hilit nga pagkuha sa tunog sa uma, dali masabtan ang sitwasyon sa mga tawo nga natanggong, distansya sa pagkuha nga 5 metros, frequency range 20 Hz ~ 20 kHz, sensitivity ≥40 dB
4.5 Mga parametro sa pag-configure sa remote control terminal
1. Mga Dimensyon: 410 * 310 * 70 mm (Walay gitas-on sa rocker)
2. Bug-os nga gibug-aton: kg 6.5
4. Plataporma sa sistema sa pagkontrol: sistema sa operasyon sa window7
5. Oras sa trabaho: 8 ka oras
11. Pagbalhin sa Video: Oo, Pagbalhin sa Kaugalingong Pag-reset sa Punto
12. Kontrol ang awtomatikong pagguyod nga function: Oo, self-reset point switch
13. Pagkontrol sa suga: oo, switch sa self-reset point, tubag sa PC self-locking
14. Mga himan nga pang-auxiliary: Handheld remote control terminal shoulder strap, mobile tripod
4.6 Mga gamit sa Internet:
1.GPS function: Lokasyon sa GPS, mahimong pangutan-on ang track
4.7 Uban pa:
Pag-configure sa produkto
1. Robot nga makamatikod sa aso sa sunog ×1
2. Terminal sa hilit nga kontrol nga gikuptan ×1
3. Pang-charge sa lawas sa sakyanan (54.6 V)×1 set
4. Remote control charger (19.6 V)×1 set